Jeżeli produktami których szukasz są kleje, spoiwa, środki chemiczne do czyszczenia bądź konserwacji, czy też urządzenia do spawania spoiw.

Znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i przedstawienia swoich oczekiwań, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować Wam optymalne rozwiązanie.

Niezbędne dane można znaleźć w menu Kontakt

Firma LEPRO dzieli się na kilka jednostek organizacyjnych:

1. Dział klejów przemysłowych i środków chemicznych.

 Oferujemy profesjonalne kleje przemysłowe oraz nowoczesne materiały do lutowania / spawania aluminium dla:

Producentów,

sklepów,

hurtowniom,

odbiorcom przemysłowym,

warsztatom,

osobom prywatnym.   


 

Produkty możemy opakować w wybrane przez Was opakowania

oraz dostarczyć je pod marką ich odbiorcy.


W szerokim asortymencie naszej firmy znajduje się kilkaset pozycji.

Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem naszego Klienta, który może być związany z kłopotliwymi połączeniami rozmaitych materiałów.

Zachęcamy Państwa do współpracy firmy, które wykorzystują w swojej pracy środki chemiczne, kleje przemysłowe (kleje anaerobowe, cyjanoakrylowe) i spoiwa. Z pewnością wybierzemy dla Państwa odpowiedni produkt (bądź alternatywę do już stosowanego).

Dobierzemy prawidłową metodę łączenia oraz wykonamy darmową próbę na elementach dostarczonych przez klientów.

Ostateczne rezultaty są w pełni satysfakcjonujące, gdyż oczekiwana technika łączenia, warunki pracy produktu, działające na niego siły oraz wyniki prób poddawane są konsultacjom oraz korygowaniem zmiany zastosowanego elementu.

Dbamy o to, aby wybierać takie produkty, dla których nie ma konieczności przeprowadzania specjalnych szkoleń, dzięki czemu można ułatwić oraz przyspieszyć proces produkcyjny.

Pracownik, który dostosuje się do wskazówek przedstawionych przez naszego specjalistę, jest w stanie opanować proces przygotowania oraz łączenia elementów w szybkim czasie, a pojawiające się wątpliwości można wyjaśnić telefonicznie w trybie błyskawicznym.

2. Dział urządzeń do zgrzewania, spawania tworzyw sztucznych, spoiw.

Dla naszych klientów dostarczamy także profesjonalne urządzenia do zgrzewania tworzyw, które stosowane są w przemyśle oraz warsztatach.


Nasz szeroki asortyment to przede wszystkim:Bogaty asortyment spoiw do tworzyw sztucznych w różnych kolorach oraz kształtach, pozwala na spawanie wszelkich spawalnych elementów plastikowych (na niespawalne również mamy sposoby :) ).


Kto z nami współpracuje?oraz wiele innych podmiotów, których funkcjonowanie oparte jest na naprawie bądź łączeniu materiałów termoplastycznych.


Dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami, udało się nam uzyskać najwyższy poziom zaufania wśród odbiorców.


Dziękujemy za wizytę na naszej stronie.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowana ofertą. Życzymy Państwu owocnej współpracy.